Upisi u prvi razred

Autor: Željka Tusić, 21. 3. 2019.

Dragi roditelji, draga djeco, naši budući prvašići!

Svi učitelji i drugi djelatnici  OŠ Julija Klovića žele  vam  srdačnu dobrodošlicu!

Za upis u I. razred treba obaviti liječnički pregled, za našu školu u Domu zdravlja u Albaharijevoj bb, tel. 383 5444  ( neparne datume od 12,30 do 13,00 sati, parne datume od 18,00 do 19,00 sati). Od ove šk.god. narudžbe je moguće napraviti online na www.terminko.com

Nakon liječničkog pregleda slijedi razgovor u školi (šk.pedagogica utorkom: 10-12 sati, srijedom: 15-17 sati )

Dodatne informacije u školi: tel/fax  30 95 454 ili 30 15 730 – tajništvo, 30 95 618 – ravnatelj,   30 15 733 - pedagogica

Osnovna škola Julija Klovića:

• Vaša buduća škola se nalazi na velikoj zelenoj površini blizu Trešnjevačke tržnice. U sklopu škole je sportska dvorana te  dva rukometna i jedno košarkaško igralište.
  • Sve naše učionice opremljene su  računalima s modernom Internet mrežom.
  • Sve naše učionice opremljene su LCD projektorima.
  • Šest naših učionica opremljene su interaktivnim pločama.
  • Naša škola je u provela kompletnu energetsku obnovu.
  • Naša škola je opremljena kvalitetnim video-nadzorom.
  • U školi je za učenike 1., 2. i 3. razreda organiziran produženi   boravak  uz osigurana tri obroka: doručak, ručak i užinu.
  • Za učenike viših razreda kuhinja osigurava jutarnju užinu.
  • Škola radi u jutarnjoj smjeni - osim učenika 4.razreda koji imaju nastavu  u međusmjeni.
  • Rano učenje engleskog jezika ostvaruje se od 1. razreda, a od  4. razreda imate mogućnost upisa izborne nastave njemačkog jezika.
  • Učenicima 1. do 8. razreda nudimo uključivanje u različite skupine izvannastavnih aktivnosti, npr.:  ritmika, recitatori, lutkarska, likovna, dramska, robotika, novinarska skupina, glazbena radionica,  mladi ekolozi, mladi knjižničari te različite sportske skupine (nogomet, košarka, rukomet, odbojka, badminton, hokej na travi, streljaštvo, streličarstvo, šah ...).
  • Tijekom godine naši učenici idu na terensku nastavu, izlete, kino i kazališne predstave, izložbe i sl., čime potičemo aktivnost i kreativnost učenika.
  • Jednotjedna škola u prirodi organizira se svake godine za učenike
      3. i 4. razreda, obično  Sljeme i Novi Vinodolski.
  • Naš Školski sportski klub «Trešnja» okuplja veliki broj učenika i postiže lijepe uspjehe. Uspješni smo u badmintonu, rukometu, nogometu, košarci, odbojci, streljaštvu, karateu.
  • U suradnji učitelja, učenika i roditelja uspješno ostvarujemo Plan sigurnosti u školi i Školski preventivni program zlouporabe sredstava ovisnosti.
  • Svi djelatnici naše škole su prošli UNICEF-ov program «Za sigurno i poticajno okruženje u školama» (U okviru akcije: «Stop nasilju u školama»).
  • Učitelji naše škole su stručne i odgovorne osobe. Nama je stalo do djece, mi brinemo, razgovaramo, savjetujemo, upućujemo.
  • Naši učenici redovito postižu uspjehe  na  županijskim, državnim i međunarodnim  natjecanjima iz različitih područja.
  • Bivši učenici OŠ Julija Klovića danas su sveučilišni profesori, liječnici, znanstvenici, ugledni poslovni ljudi, poznati sportaši.

Uvjereni smo da ćeš i ti biti sretan i uspješan učenik

OŠ Julija Klovića!

Zagreb, 21.veljače 2019.                                           Ravnatelj:

/Ivan Kljajo, prof.

JELOVNIK 29 2023 2024.docx