Dragi učenici!

U srijedu, 14. lipnja 2017. je zadnji dan nastave u ovoj školskoj godini. Nastava i druge aktivnosti u školi će se tog dana održati redovito.

Šesti ili sedmi sat  je, ako je potrebno, predviđen za sat razrednika (u dogovoru s razrednikom). Eventualne izmjene rasporeda moguće su samo uz prethodni dogovor  pojedinih nastavnika i satničara!

Vrijeme  doručka, ručka i užine u školskoj kuhinji je bez promjena. Produženi boravak u srijedu također radi redovito.

Kao što vam je poznato, svi učenici u dogovoru s razrednikom dužni su vratiti  udžbenike koje ste dobili u rujnu prošle godine, a razrednik će to evidentirati.

Nekoliko učenika, uglavnom nižih razreda, ima dugovanje prema školi za produženi boravak ili prehranu. Ta dugovanja treba što prije podmiriti!

Učenici koji će ići na dopunsku nastavu vratit će udžbenike nakon završetka iste. Dopunska nastava počinje u petak, 16. lipnja za učenike s jednom ili dvije negativne ocjene, i traje do konca lipnja. Učenici koji ne prođu, imat će popravni ispit koncem kolovoza.

Podjela  svjedodžbi za  sve  učenike  I.-VII. razreda bit će u petak, 30. lipnja  u 10.00 sati.

Popis udžbenika za iduću školsku godinu je isti kao i za ovu. Možete ga vidjeti na web stranici škole, a ovih dana izvjesit ćemo ga na ulazu u školu.

Svi učenici će i za narednu školsku godinu dobiti besplatne udžbenike, nove ili rabljene!

Samo za VIII. razrede:

Podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda bit će - u dogovoru s razrednicima -  također u petak, 30. lipnja 2017. u  8.30 sati u predvorju škole uz nazočnost svih vaših učitelja i roditelja. Prigodni program pripremit će učenici 8. razreda u dogovoru sa svojim  razrednicima.

Našim dragim osmašima želim puno sreće u daljnjem školovanju i životu.  Nadamo se da ćete upisati  srednje škole koje ste sami izabrali te da ćete  tamo biti sjajni učenici, ali i kulturni, sposobni i ambiciozni mladi ljudi, kakve naša domovina treba!

Ova škola i učitelji ostaju zauvijek vaši!  Ako vam u bilo čemu i bilo kada  možemo pomoći, u svako doba ste dobrodošli!

Dragi učenici! Vaši učitelji, pedagoginja, ravnatelj  i ostalo osoblje naše škole svim našim učenicima žele sretne, ugodne, sadržajne i zanimljive ljetne praznike s mnogo odmora i veselja!  Do viđenja 4. rujna!