Poštovani roditelji,

kao što znate, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. nema nastave u školama. Iznimno za djecu koja ne mogu samostalno ostati kod kuće organizirat će se dežurstvo i prilagoditi rad.

• za učenike od 5. do 8. razreda na Sportskoj televiziji (SPTV)

Nastava putem virtualnih razreda počinje u srijedu, 18. ožujka 2020. prema rasporedu s kojim će Vas upoznati razrednici, a bit će objavljen i na internetskoj stranici škole.

Prisutnost učenika na nastavi pratit će se kroz njihove aktivnosti u virtualnom razredu i davati povratne informacije.

Obavijest o preuzimanju tableta za učenike 5. i 7. razreda prenijet će razrednici.
Molim da se svojim razrednicima svakako jave učenici 6. i 8. razreda koji kod kuće nemaju uvjete za online rad (nemaju računalo ili internet).

Ovim putem Vas molim za pojačanu suradnju i strpljenje. Svjesni smo da online nastava ne može u potpunosti zamijeniti nastavu u učionicama te da zahtijeva od učenika veću odgovornost i samokontrolu.
Molim Vas da ih svakodnevno upućujete na obvezu praćenja nastave i aktivnog sudjelovanja. Pravila primjerenog ponašanja i ophođenja u školi vrijede i u virtualnom okruženju.

Nastava na daljinu, raspored

Na poveznici niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

<a  data-cke-saved-href=Spremi sliku (u kvaliteti za tisak)" src="https://mzo.gov.hr/userdocsimages//slike/SkolaZaZivot/szz.jpg?width=1500&height=1000&mode=max" style="height: 344px; width: 500px;" />