Subota, 28. rujna na  ŠRC Jarun održat će se „SAJAM MOGUĆNOSTI“.

Provodi se u suradnji MUP-a i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Početak događanja na Jarunu je u 10.00 sati i trajat će do 14.00 sati.

Sajam mogućnosti je predviđen za sve uzraste osnovne škole, dakle za učenike od 1. do 8. razreda. Moći ćete vidjeti prezentacije policijske opreme, vozila, helikopter, padobrance, prezentirat će se razni sportski klubovi, a organizirane su i zanimljive igre za učenike.

S obzirom da je Sajam mogućnosti ove godine organiziran u subotu, pozivamo vas da zajedno sa svojim roditeljima (ili učiteljima/icama) dođete na ovu poučnu manifestaciju.

U suradnji MUP-a i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, uz podršku Hrvatske akademske i istraživačke mreže CARNet organizira se natjecanje iz poznavanja prometnih propisa za sve učenike osnovnih škola u Hrvatskoj. Natjecanje traje od 1.listopada do 30 studenog 2013.

Detaljne informacije i upute za Prometnu učilicu  kao i poziv na za Sajam mogućnosti, možete vidjeti na plakatima u predvorju škole!